sunetul-secret
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sunetul secred revine in forta

2 participanți

In jos

Sunetul secred revine in forta Empty Sunetul secred revine in forta

Mesaj  Meneopol Mier Feb 03, 2010 1:52 pm

Cu respect, vă salut din nou!
Sunetul secret revine cu forţe proaspete. Se pare că succesul obţinut şi la ultima ediţie face organizatorii să-i acorde spaţiu din ce în ce mai generos şi cu o tentă de permanenţă. Atenţia noastră va fi din nou atrasă de premii ucigaş de ademenitoare. Instabilitatea economică va atrage foarte mulţi ascultători către postul EuropaFm iar EuropaFm ştie acest lucru. Nu va fi nevoie de prea multă promovare, în acest caz deja promovare se face din gură-n gură. Nu vreau să vă dezamăgesc dar sper din inimă să nu mai puneţi atîta suflet ca la ultimile ediţii. Trebuie să plecaţi de la ideea că nu toată lumea are noroc sau merită acele premii. Nu mai trataţi cu prea multă încredere nici organizatorii care au dovedit că ne pot înşele, minţi, păcăli ca pe nişte copii ori de cîte ori au ocazia. Trebuie să găsiţi bucuriile mici din tot acest concurs, de pildă întîlnirile cu vechi prieteni ai "Sunetului" pe Aici e loc de miştouri, analize serioase sau neserioase, comentarii pertinente legate de acest concurs şi nu numai. Trebuie să recunosc că e mai mare plăcerea să stau de vorbă cu voi atunci cînd am puţin timp liber decît să particip la vestitul concurs. Dar eu sînt o specia aparte aşa că voi faceţi cum credeţi.

Fac şi un apel la cei care au fost pe chat-ul "Sunetul-Secret" la prima ediţie: e timpul să reveniţi pe chat, vi se simte lipsa!
Cu respect,
Meneopol Ofticatu

Meneopol
Vizitator


Sus In jos

Sunetul secred revine in forta Empty Vă daţi seama că am luat ţacă?

Mesaj  Meneopol Ofticatu Sam Feb 13, 2010 4:33 pm

Dar e vina mea. Am pus boticul la un anunţ de pa Europafm.ro. Asta e viaţa, uneori te pripeşti...
Meneopol Ofticatu
Meneopol Ofticatu

Mesaje : 2
Data de înscriere : 09/09/2009
Varsta : 47
Localizare : Galati

http://www.pionezadintrefese.ro

Sus In jos

Sunetul secred revine in forta Empty sunetul secret

Mesaj  Admin Lun Feb 15, 2010 4:51 pm

nu-i bai, se intampla si la case mai mari Wink
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 54
Data de înscriere : 26/01/2009
Varsta : 55
Localizare : cluj

http://sunetul-secret.orgfree.com

Sus In jos

Sunetul secred revine in forta Empty Re: Sunetul secred revine in forta

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum